Rychlý kontakt

K-pneuservis - Ivo Kratochvíl

Tel: +420 603 294 846
E-mail: info@k-pneuservis.cz
Web: www.k-pneuservis.cz

Kontaktní formulář
Najdete nás na Facebooku

Naše služby

Naše služby
Ceník
Rady a doporučení

 


 1. Přezouvání, vyvažování a opravy pneu
 2. Uskladnění pneumatik
 3. Prodej a opravy ocelových a AL. Disků
 4. Plnění pneu speciálním plynem PNEUMIX
 5. Ostatní služby

Přezouvání, vyvažování a opravy pneu

Nabízíme přezouvání, vyvažování a opravy pneu všech osobních, užitkových, SUV a OFFROAD vozů. Vlastníme nejmodernější stroje od. f. BEISSBARTH na kterých přezouváme kola do průměru 22“ a šířky disku 12“a elektromotorovou mikroprocesorem řízenou vyvažovačku kol s přehledným TFT LCD monitorem, která se vyznačuje vynikajícími technickými parametry.


Uskladnění pneumatik

Většina našich zákazníků využívá možnost uskladnění sezónních kol v našem skladu. Tato služba nabízí zákazníkovi jak komfort, tak úsporu času při přezouvání.

Několik rad jak pneumatiky správně uskladňovat:

Abychom mohli bez problémů použít zimní obutí také příští zimu je dobré při uskladnění dodržet několik zásad:

 • Skladovat se vyplatí pneumatiky se vzorkem hlubokým 3-4 mm. Menší vzorek se pro zimní provoz nehodí, pneu ztrácejí své vlastnosti a odborníci toto nedoporučují.
 • Pneu skladujeme suché, chladné a temné místnosti. Sluneční záření, vlhko, vysoké teploty čí působení chemikálií pneumatikám vadí.
 • Nejlépe je skladovat pneu na ráfcích nahuštěné na normální tlak 4 ks do stohu na sebe. Skladujete-li pneumatiky bez ráfků uložte je vedle sebe nastojato, je dobré je občas pootočit, abyste předešli jejich deformacím.
 • Na pneumatikách označte jejich předešlé umístění na vozidle a při jejich opětovném použití je montujte na stejné kolo.

Prodej a opravy ocelových a AL. Disků

Náš pneuservis Vám nabízí prodej ocelových disků zn. KFZ a KRONPRINZ a alu. disků zn. AEZ, OZ, DEZENT, DÖTZ, ENZO, DBV, SPARCO, BROCK, CMS, ANZIO, ALUTEC, MSW, RONAL a jiné značky dle požadavku zákazníka.

Dále provádíme kompletní opravy alu.disků včetně pískování a konečného lakování.


Plnění pneu speciálním plynem PNEUMIX.

Naplněním pneumatik vašeho vozu Pneumixem docílíte:

 • snížení provozních nákladů
 • zvýšení životnosti pneumatiky
 • snížení zahřívání pneumatiky
 • zamezení oxidace pneumatiky a disků kol
 • snížení možnosti vzniku trhlin v pneumatikách

Pneumix je speciální směs plynů argonu a dusíku vytvořená pro plnění pneu. Tato ekologická a nehořlavá směs zvýší bezpečnost a pohodu při vaší jízdě na pneumatikách ve vašem autě.

Doporučený tlak je stanoven společně výrobcem pneumatik a výrobcem vozidla. Tyto informace o tlaku v pneumatikách se nacházejí v technické příručce nebo na etiketě umístěné v automobilu (sloupek dveří / víčko od nádrže, práh apod.).


Ostatní služby

 • Půjčovna autoboxů na osobní a dodávková vozidla (cena za půjčení je 90kč/den).
 • Prodej a servis autobaterií VARTA, PERION
 • Prodej sněhových řetězů zn. PEWAG, šroubů + pojistných šroubů na kola, stěračů, ozdobných poklic, protiprůvanových plexi, gumových koberců, povinné výbavy, žárovek, klíčů na kola atd.
 • Prodej autokosmetiky

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací. Rozumím